Právě vyšlo

Nová kniha v parádním kapesním vydání s barevnými ilustracemi je na pultech knihkupectví od 30. dubna 2018.
“Vztahy jsou jediné měřítko šťastného života. Nikdo na konci života nelituje, že nestrávil více času v kanceláři.”

TAROT

Orákulum vztahů

Praktická příručka vyšla v lehoučkém takřka kapesním vydání v nakladatelství Pragma 30. dubna 2018. Cena knihy v pevné vazbě s přebalem je 249 Kč.

Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami – a karty začnou mluvit k vám.

První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou kartu na den pochází z pera známé čarodějnice. Autorka si po dva roky vedla deník a sledovala, jaké události, lidé a sny znamení ji provázejí po vytažení jednotlivých karet. Vy si teď můžete vzít do ruky její deník a začít rozvíjet svůj šestý smysl.

Kniha je proložena střípky okultních učení a rozhodně se u ní nebudete nudit. Je totiž po hříchu zábavná.

autorka

o této knize

Svět knihy 2018

Splnila jsem si svůj dětský sen, vyfotit se se svojí knihou na knižním veletrhu na pražském Výstavišti, kam jsem chodila každý rok už jako dítě.

Svět knihy 2018

Svět knihy 2018

RECENZE

 

Anima Noira – možná jste o ní slyšeli nebo četli, možná ne, a nebo ji možná stejně jako já znáte osobně 🙂 jedna z nejznámějších čarodějek u nás se před časem uzavřela ze světa magie, aby se nyní mohla vrátit a svá poznání předávat dál – ale jinak.
Všechno má svůj čas, důvod a cestu. A ve všem je důležitá rovnováha, a k tomu dospěla i tato moudrá žena, která svou novou cestu začala knihou Orákulum vztahů.
Protože všechno je o vztazích, o lásce (šťastné nebo nešťastné, opětované, záviděné nebo kvetoucí); a jak se píše v knize: „nikdo nelituje na smrtelné posteli, že nestrávil více času v kanceláři“ 🙂
Jak své vztahy uchopit, pochopit, jak především poznat sám sebe a naučit se, co mi situace, které se kolem mne dějí, mají říct + co mne mají naučit – to můžete získat i z této knihy. Někdo na to přijde sám, někdo z filmů, někdo z knížek, někdo z karet… Těch nápověd kolem nás je mnoho a tato kniha je jednou z nich.
Pokud máte rádi karty, a pokud stále hledáte cestu k sobě, tak tuto knihu mohu jen doporučit.

  Aleera

bloggerka a autorka populární facebookové stránky, Tarotová asociace

kde koupit

Kniha je k dostání v běžné knihkupecké síti a v síti značkových knihkupectví Euromedia. Posledních několik kusů k doptání přímo u autorky