Na cestě

Tahle fotka je moje oblíbená hned z několika důvodů. Petr Jedinák mne zobrazil jako anděla na cestě, a to je přesně to, čím jsem si přála být.

Tajemno uprostřed města

Fotka Nguyen Thao pro Reflex vznikla v mé pracovně pod Dívčími hrady. Aniž bych o to usilovala, povolání čarodějnice mne vždycky přivedlo na nějaké starobylé nebo tajemné místo. Rituály, které jsme se studenty dělali na Dívčch hradech, musely být silné, když kopec krátce po mém odstěhování celý shořel…

Noira z čarovného zrcadla

Na skalním ostrohu nad Vltavou se snažím zachytit graficky, co pro mne čarovné zrcadlo znamená. Zpočátku to byly webové stránky o tom, co mne baví, posléze senzace a nakonec obrovské hnutí lidí, kteří četli moje články a praktikovali magické a pohanské rituály. Pohled do čarovného zrcadla ovšem nevěští jenom budoucnost, je to hlavně pohled do vlastního nitra.

Odkaz předků

Fotografie Standy Krupaře pro Reflex shrnuje celý článek “Proč si hrajeme na Kelty.” Umělá zřícenina v pozadí v pražském parku dokazuje, že už před dvěma sty lety cítili zdejší lidé potřebu propojit se s přírodou a s odkazem našich předků.

Úspěchy

Moje kariéra profesionální čarodějky a duchovní učitelky byla úspěšná.  Během svého krátkého působení jsem se objevila v televizi, v rádiu i na titulních stranách časopisů. Mými semináři prošly stovky studentů ze všech koutů republiky i ze zahraničí. V době, kdy jsem se stáhla z veřejného života, odebíralo mé články e-mailem přes 10 000 čtenářů.

vydané knihy

čtenářů webu denně

seminářů

fanoušků na facebooku

Psali o mně

K duchovnímm věcem a k tajemnu jsem měla blízko od dětství. Nikdy mne ale nepadalo, že se jim budu profesionálně věnovat.

Chtěla jsem studovat psychologii, protože mne lákala zákoutí lidské duše. Shodou zvláštních okolností jsem na místo toho šla studovat současná náboženství a sekty. Když jsem při studiu začala pracovat na brigádě v čarodějnickém obchodě, stále mi nepřišlo na mysl, že bych tou čarodějnicí, po které uklízím zbytky svíček a kadidel, měla být já. Můj pravidelný pobyt ve společnosti kouzel však cosi spustil. Začaly se mi dít zvláštní věci. Měla jsem živé lucidní sny, viděla duchy u sebe v pokoji. Náhody a paranormální jevy, o kterých jsem do té doby jenom četla…

Bylo to zároveň děsivé a vzrušující. Nevěděla jsem, jestli jsem se pomátla, nebo je to tak, jak říkají — když si pro vás přijdou bohové a duchové, abyste následovali své poslání…

To mi řekli vúdú kněží a přesvědčili mne, abych se magii a věštění věnovala profesionálně. Řekla jsem si, proč ne.

Alespoň bude nějaké dobrodružství.

A byla to jízda…

V dalších letech jsem pak míchala magické oleje, pořádala rituály a slavila se svými druhy staré pohanské svátky. Vydávala jsem Čarovné zrcadlo a pracovala na sobě a hltala jsem všechno, co se dalo o osobním rozvoji a duchovních učeních zjistit. Všechno jsem hned předávala dál. Spojení psychologie, motivace a pohanských tradic jsem viděla jako ideální formu, jak současným lidem dodat přesně ten kopanec, který ve svém životě potřebují.

Objevila jsem sílu společných rituálů a také spoustu temných věcí, které skrývá naše společnost pod povrchem. Moje práce byla o soucitu a o naslouchání příběhům lidí, kteří věřili, že magie je jejich poslední šance.

Knihy

Hra Osudu

Každý den jedna karta, každý den jedno malé proroctví. Otevřete svoji mysl a svůj šestý smysl.

Vědění je moc

Všechny materiály, nauky a zkuenosti, které jsem během těch roků nashromáždila, budu postupně vydávat v knižní podobě dostupné pro širokou veřejnost. Protože nejpopulárnější část mé činnosti tvořilo věštění, napsala jsem dvě knihy určené jako příručky pro výklad pro úplné laiky.

Orákulum vztahů

Rozluštěte svoje rodinné a milostné vztahy bez pomoci kartářek.

Proč jsi odešla?

Ze svojí kariéry populární čarodějnice jsem odešla velmi náhle, na vrcholu. Pro řadu lidí to byl šok. Dostávala jsem dopisy od fanoušků, kteří mne prosili, ať to nedělám, celé měsíce… bylo to obtížné období pro mne i moje blízké. Nikomu jsem nedokázala vysvětlit, proč chci odejít od toho všeho a začít jiný život, a všechno si v něm nechat pořádně uležet.

V ROCE 2017 VZNIKL O MÉ ZKUŠENOSTI KRÁTKÝ FILM MŮŽETE SI JEJ PUSTIT NÍŽE

{

V loňském roce jsem začala pracovat na svém memoáru. Odchod ze světla reflektorů mi přinesl spoustu prostoru na přemýšlení a psaní. Protože už je ‘po všem’ a rozsah moji slávy se nikdy nevrátí, mohu vám vyprávět příběhy které jsem nemohla vyprávět nikdy předtím.

Začalo to Paměťmi čarodějnice a mojí neředěnou výpovědí pro dokumentaristku Silvii Dymákovou a její projekt Příběhy lidí.