Jasnozřivé
sny a vize

Vykládáme symboly,
náhodná znamení,
sny a vize

vyprodáno

Seminář 23. února
2019 13:00-18:00
Vstupné 700 Kč

Posláním věštkyň a proroků bylo nahlížet za roušku, která odděluje naše světy. Přístup k jasnozřivým vizím má každý. Stačí otevřít oči správným směrem. Vyzkoušíme si jednoduché vize, které dokážete snadno vyložit a které vám pomohou v rozhodování. Budete vykládat podivuhodné náhody a znamení, která se opravdu staly lidem jako vy, za bílého dne. Naučíte se také, jak vyvolat prorocký sen a vykládat sny podle tajného klíče, o kterém snáře mlčí.

Sobota 23. února 13-17h, 700 Kč
vyprodáno

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Vizionářem sama sobě – Jak položit otázku a začít důvěřovat svému duchovnímu zraku? Naučím vás jednoduché cvičení, které spolehlivě ukáže, jestli vaše plánovaná aktivita je požehnaná nebo se touto cestou raději nemáte dávat.

Náhody a znamení – Slavný psycholog Carl Gustav Jung tyto příhody nazval “synchronicita.” Máte někdy pocit, že k vám okolní svět mluví a posílá vám znamení? Nepatříte proto hned do blázince.

Znamení příznivá a nepříznivá – Jaká znamení nejraději spatříme, když jde o lásku a co by nás mělo varovat o přítomnosti kleteb? Zkusíte vykládat některé neuvěřitelné náhody, které se lidem staly.

Výklad snů bez snáře – Pokud jste někdy zkoušeli vyložit sen podle snáře, nejspíš jste skončili zmatení. Není divu! Klíč k porozumění vlastním snům se skrývá jinde.

Jak vyvolat prorocký sen – Rituál “osvícení mysli” možná budete chtít někdy zkusit. Moje varianta pochází ze středoamerických tradic, ale podobné obřady praktikovaly kultury na celém světě.

Prorocká cesta – Závěrečná meditace vás vezme do alchemické věže, kde se tříbí mysl a vědomí. Podaří se vám přijmout napojení na moudrost svého duchovního zraku?

Komu je seminář určen

Tento seminář nejvíce ocení lidé, kteří touží upřímně po tom propojit se se svojí intuicí a začít vnímat, co se jim snaží říci Bůh, jejich Vyšší Já nebo Strážní andělé. Budu se snažit předat, co znám a přímo účastníky propojit s božskou inteligencí, která v každém z nás je. Program je vhodný pro mladistvé od 15 let.

Co říkají účastníci

Tento seminář se letos koná poprvé. Ohlasy účastníků se zde objeví posléze.

Buďte první, kdo to zažije!

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky. Pokud chcete zkusit vyložit svůj sen, přineste si svůj deník.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.