Semináře

Semináře věštění, magie a osobního rozvoje s Noirou v Praze.

Termíny a volná místa na rok 2019 níže

Jak rezervovat místenky

E-mailem na noira@anima-noira.cz.

Níže najdete seznam vypsaných seminářů, na kterých jsou volná místa.

Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Jméno,
  • E-mail
  • Telefonní číslo
  • Informaci, zda jste student nebo důchodce

Pošlete mi je na mail, spolu s daty seminářů, o které máte zájem.

Garance spokojenosti

Na konci semináře dostanete možnost diskrétně zhodnotit, nakolik seminář naplnil vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro mě důležitá.

Ceny seminářů a slevy

Základní cena víkendového semináře činí 2 500 Kč. V ceně jsou materiály, psací pomůcky a zapůjčení veškerých pomůcek.

Z této základní ceny můžete uplatnit tyto slevy:

Důchodci a studenti se mohou zúčastnit za 1 500 Kč. Slevu nabízím pro studenty do 26 let a seniory nad 60 let. Pro uplatnění si požádejte při rezervaci místa na semináře. 

Skupinová sleva se vám automaticky započítá při společné registraci na seminář s kamarádem:

  • při rezervaci 2 míst je cena za osobu 2 300 Kč
  • při rezervaci 3 míst je cena za osobu 2 100 Kč
  • při rezervaci 4 a více míst je cena 2 000 Kč

Rezervace se hradí v plné výši předem na účet 670100-2211850266/6210.

Ubytování a doprava

Ráda vám poradím s výběrem levného ubytování v Praze. Vlastní pokoj na privátě stojí 500-800 Kč, na hostelu můžete mít za 500 Kč nocleh i se snídaní.

Oběda a strava

V průběhu celého semináře si můžete objednávat z nabídky teplých a studených nápojů a lehkých jídel, kterou najdete zde. Ráno budete mít také možnost objednat si oběd, případně můžete vyrazit do města nebo vytáhnout svačinu.

Magie peněz

Zhmotňujeme prosperitu

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

13.-14. červenec
2 volná místa

Opakování úspěšného semináře, který vás naladí na zlatou žílu. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života.

Minulé životy

Reinkarnace a historie duše

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

27.-28. července
3 volná místa

10.-11. srpna
vyprodáno

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

Kartomancie

Tajemství věštby z hracích karet

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

24.-25. srpna
5 volných míst

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír jen z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst hrací karty, a vyslechnete si také mnohé legendy a pověry, které se s nimi pojí. Proč je černé eso kartou smrti, a jak vyčíst načasování konkrétních událostí?

Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tipy, triky a hry

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

7.-8. září
4 volná místa

Tarot ukrývá mnohá tajemství! Ukážeme si, jak s ním můžete číst energii místa, spojit se s duchy předků nebo nahlédnout do svých minulých životů. Naučíte se, jak vykládat obrácené karty, tajnou historii karet a prožijete zasvěcovací cestu blázna Velkou Arkánou.

Andělé

Andělská magie a rituály

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

21.-22. září
7 volných míst

Zhmotňování našich snů a cílů s pomocí andělských bytostí. Naučíme se je vnímat, povolávat a rozlišovat. Součástí je tvorba andělské mandaly a talismanu, tradiční živlový rituál a věštění z andělských karet.

Tarot: Věštění z karet

Poznáváme Tarot a vykládáme z něj

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

5.-6. října
7 volných míst

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své předpovědi? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné a zábavné hry, které dají nahlédnout do minulosti, současnosti i budoucnosti.

Šestý smysl

Intuice, výklad snů a znamení, práce s kyvadlem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

19.-20. října
8 volných míst

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

Věštění po staru

Bez karet, jen z toho co dům dá

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

2.-3. listopadu
11 volných míst

Naučte se věštit jako naši předkové – z toho, co dům dal. Přijďte si zkusit, jak se hádal osud vrháním kostek, čtením z bible, litím vosku nebo třeba papírem a vodou. Součástí semináře, který se koná přímo o velkém magickém svátku, bude také jasnovidné hádání osudu a věštění skrze spojení s našimi předky a rituál dušiček, ve kterém uctíme milované zesnulé a získáme od nich jejich moudrost.

Odeklínání

Vymítání démonů minulosti

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

16.-17. listopadu
11 volných míst

Nová podoba legendárního semináře, kde se zabýváme odstraňováním různých uřknutími a kleteb, které se na nás nalepily v průběhu života posbírali nebo které si neseme z našeho rodu. Prostřednictvím obrazů, symbolů a síly slova vystopujeme kořeny zla, které nám zabraňují v plném prožívání, vypořádáváme se s dávnými křivdami, se zradou, opuštěním a jinými kostlivci, které schováváme ve skříni.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

30.listopadu.-1.prosince
11 volných míst 

Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. vykládá z něj také nejslavnější česká kartářka, paní Kludská. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko? Naučte se tradičnímu věštění z mariášových karet. 

Spirituální očista a ochrana

Rituály magické očisty a ochrany

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

14.-15.prosince
11 volných míst 

Nový seminář na téma rituálů, amuletů, vykuřování a jiných rituálů, které se tradičně používaly jako prostředek duchovní očisty a ochrany. Jak můžeme tyto tradice oživit dnes, jak se jednoduše zbavovat negativních vlivů a chránit se před negativními energiemi?

Magická mysl

Úvod do praktické magie

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

4.-5. ledna 2020
11 volných míst

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání. Provedu vás od správné formulace záměru přes úskalí, které přináší ovlivňování reality, ke konkrétním technikám, jimiž lze seslat “kouzlo”.

Magie lásky

Pronikněte do alchymie vztahů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

18.-19. ledna
11 volných míst 

Co ví čarodějnice o manželství a lásce, o hledání spřízněné duše? Mnohé! To nejlepší z alchymie vztahů, rituály a kouzla magie lásky, odeklínání našich vzorců na vztahy. Seminář pro svobodné, váhající i zadané odkrývá, co je potřeba, aby se nám přání lásky začala plnit.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.