Svůj první opravdický profesionální výklad jsem pak udělala japonské houslistce v kavárně Slavia.

To bylo před deseti lety. Byla jsem strašně nervózní a nadto mluvila špatně anglicky. Přišlo mi, že blábolim nesmysly a dotyčná dáma, že si jistě myslí, že se stala obětí místní podvodnice. Když jsem zpocená skončila, byla jsem ráda, že je po všem.

Můj odhad situace nebyl přesný. Za dva roky přijela slečna Megumi opět do Prahy a přišla mi poděkovat. Po našem setkání si dodala odvahy, aby se přihlásila na konkurz do prestižního orchestru, který vyhrála. Později s ním objela celý svět. Tehdy mi poprvé někdo řekl, “změnila jste mi život.” Tím změnila můj život.

Od té doby jsem podobná slova slyšela mockrát. Chovám v úctě moc měnit lidské životy a být vašim průvodcem a svědkem událostí, které vyplynou z našeho setkání.

Věštění se věnuji od jedenácti let.

Opravdu! Dostala jsem tehdy své první tarotové karty. Má pověst čarodějky se brzy rozkřikla na církevní škole. Dívky, které se mne nebály, brzy chtěly výklad z karet. Ten úplně první si budu navždy pamatovat. Spolužačce jsem vyvěštila, že kluk, který se jí líbí, ji miluje. Měla jsem pravdu. Krátce na to jí vyznal lásku. Začali spolu chodit za školu a oba za to dostali dvojku z chování.

Řekla jsem si, “Něco na tom bude!”

To bylo před dvaceti lety.

Kč stojí u mne výklad

minut trvá obvyklé sezení

OBJEDNAT SE

LANNOVA 6

PRAHA 1

NEBO ONLINE

na dálku

kancelář